Lato z muzami

tak pięknie grają

» Zdrowie

zdrowie


Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego JESTEM z Warszawy prowadzi między innymi zajęcia o nazwie Terapia Tańcem i Ruchem (Dance Movement Therapy, DMT). Stymulacja zmysłów ma zwykle bardo dobry wpływ na uczestników. Warto poczytać na ten temat na stronie internetowej osrodekjestem.pl.

KAMILLA LESZCZYŃSKA

KAMILLA LESZCZYŃSKA
UL. ROMANA KOBENDZY 15
05-082 STARE BABICE
Województwo
Tel. 606226402


Body Extreme Tatoo & Modifications Studio poleca tatuaże najwyższej jakości, niewielkie kolorowe zdobienia, oraz duże tatuaże na plecach, nogach, klatce piersiowej. Wzornictwo własne lub na podstawie albumu projektowego dostępnego w salonie. Studio oferuje także piercing ciała, podwieszanie, wszczepianie implantów, ciekawe i bardzo osobliwe modyfikacje.

Custom Service Aleksander Styś

Custom Service Aleksander Styś
UL. PAWŁA WŁODKOWICA 16 lok.2
50-072 Wrocław
Dolnośląskie
Tel. 501335383


Nowy Horyzont s. c. to wykwalifikowany ośrodek leczenia uzależnień. W Mirkowie pod Wrocławiem odbywają się zabiegi odtrucia alkoholowego oraz terapia. Trafiają tu osoby z uzależnieniami, np. dotyczącymi lekomani, narkomanii itd. Opieka 24 h, profesjonalny personel, opieka medyczna, pomoc psychologiczna, dyskrecja i anonimowość.

Nowa Droga Krzysztof Mikołajczyk

Nowa Droga Krzysztof Mikołajczyk
Tąpadła 15m
58-124 Marcinowice
Województwo
Tel. 609759911


Urolodzy diagnozują i leczą choroby dróg moczowych, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Zajmują się również diagnostyką i leczeniem układu rozrodczego u mężczyzn. W niektórych przypadkach mogą wykonywać zabieg chirurgiczny. Pracują w różnych miejscach, w tym szpitalach, prywatnych klinikach i centrach urologicznych. Układ moczowy jest odpowiedzialny za tworzenie, przechowywanie i usuwanie moczu z organizmu. Urolodzy mogą leczyć dowolną część tego systemu. W skład tego układu wchodzą nerki, pęcherz moczowy, cewka moczowa, nadnercza. Urolodzy zajmują się również wszystkimi częściami męskiego układu rozrodczego. Wchodzą w jego skład: penis, prostata i jądra. Ci specjaliści zajmują się leczeniem wielu różnych schorzeń, które wpływają na układ moczowy i męski układ rozrodczy. Zajmują się leczeniem. m.in. infekcji dróg moczowych. Takie infekcje często się pojawiają, gdy bakterie migrują z przewodu pokarmowego do cewki moczowej. Do podstawowych objawów możemy zaliczyć m.in. nieprawidłowe oddawanie moczu, ból, nietrzym

Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Piotr Szulc

Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Piotr Szulc
ul. Krucza 19/6
53-409 Wrocław
Województwo
Tel. 601084479

© latozmuzami.pl - 2018